kontakt

 Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy zarówno od wydawnictw, jak i portali literackich czy autorów.

Kontakt
bookocholic21@gmail.com 

Początki mojego bloga datuję na koniec kwietnia 2015 roku - od tego czasu nieprzerwanie piszę o książkach. Czasem dodaję też posty około książkowe jak podsumowania czytelnicze miesiąca, tagi czy dyskusje na temat z czytaniem związany. Do stworzenia mojego małego kącika w Internecie popchnęła mnie prozaiczna chęć dzielenia się z innymi moją opinią o przeczytanych książkach.
Nie ograniczam się do jednego gatunku literackiego. Najczęściej i najchętniej czytam powieści młodzieżowe, obyczajowe, literaturę dla kobiet, fantastykę oraz dystopię, ale nie pogardzę także mrożącym krew w żyłach thrillerem.

Moje recenzje staram się pisać nie później niż tydzień po przeczytaniu danej powieści - pozwala mi to przynajmniej częściowo na oddanie uczuć towarzyszących mi przy lekturze. Piszę przede wszystkim szczerze - fakt czy daną pozycję otrzymałam od wydawnictwa czy też nie, nie zmieni mojej opinii. Zawsze jednak staram się wyłapać jakieś zalety, od fabuły przez bohaterów na stylu pisania kończąc.

Swoje recenzje publikuję również na:
empik.com
matras.pl
merlin.pl


Współpracuję z:
Współprace jednorazowe:Dziękuję za okazane zaufanie!

1 komentarz:

  1. Znam Twojego bloga, więc proszę: nie dodawaj linka u mnie w komentarzach.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli komentujesz, przeczytaj post w pierwszej kolejności i proszę, nie zostawiaj swojego adresu - prawdopodobnie już znam Twój blog. Jeśli jednak chcesz się upewnić, zostaw swój link w zakładce Spam :)

obserwatorzy